در ادامه دور رفت مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال بانوان نامی نو اصفهان موفق شد گاز تهران را شکست دهد. ناهیده اسدی تازه وارد و مژگان خدادادی، ستاره باثبات نامی نو امتیازآورترین نفرات حاضر در زمین بودند.

به گزارش “آی دبلیو اسپورتس” رسانه دختران قهرمان ایران؛ لیگ برتر بسکتبال بانوان امروز در سالن دانشگاه آزاد واحد تهران شمال ادامه یافت و نامی نو اصفهان برابر تیم گاز تهران پیروزی آسان ۸۸ بر ۳۲ را کسب کرد.

نامی نو که روز پنج شنبه بدون برگزاری مسابقه، برابر پاز تهران صاحب یک برد فنی ۲۰ بر صفر شده بود امروز نخستین دیدار خود را برابر گاز برگزار کرد که پنج شنبه برابر مهرام شکست سنگینی تجربه کرده بود.

فشار روی تیم خسته گاز پس از نبرد با تیم قدرتمند مهرام، قابل پیش بینی بود به ویژه این که شاگردان فرانک طیاری برای بازی امروز برابر نامی نو تنها ۸ بازیکن داشتند و از هر ۸ بازیکن خود استفاده کردند.

در این بازی، نامی نو با ترکیب آغازین ناهیده اسدی، معصومه اسماعیل زاده، مژگان خدادادی، الهام رنجبر و سارا اعتماد و با مربیگری آزاده زمان پور به میدان رفت و ترکیب گاز را راز محمدی، کیژان شکری، غزل فرمهینی، مهناز گل کیا و شهناز سمیعیان تشکیل دادند.

 

کوارتر اول بازی با برتری ۲۳ بر ۱۳ نامی نو پایان یافت و نامی نو در کوارتر دوم با برد قاطع ۲۱ بر ۸ تکلیف بازی را در همان نیمه اول روشن کرد. در کوارتر سو و چهارم نیز گاز نتوانست به امتیاز دو رقمی برسد چنان که کوارتر سوم را ۲۳ بر ۵ و کوارتر چهارم و پایانی را ۲۱ بر ۶ واگذار کرد.

ناهیده اسدی، بازیکن جدید نامی نو در اولین حضور رسمی‌اش با پیراهن تیم اصفهانی امتیازآورترین بازیکن میدان بود. او در حضور ۲۵ دقیقه‌ای خود ۱۷ امتیاز به دست آورد و با ۳ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۴ توپ ربایی به کار خود پایان داد.

مژگان خدادادی بازیکن قزوینی نامی نو در این مسابقه در حضوری ۲۲ دقیقه‌ای دبل دبل کرد و ۱۶ امتیاز و ۱۰ توپ ربایی داشت. او ۶ پاس منجر به گل داد. الهام رنجبر و کاپیتان معصومه اسماعیل زاده نیز به ترتیب ۱۵ و ۱۰ پوئن برای نامی نو کسب کردند.

 

زمان پور در جریان بازی به تناوب از لوسینه آسادوریان، زهرا حاج هاشمی، سوگند رحمانی، فاطمه شهریاری، پرنیا اثنی عشری، سمانه طغیانی و نسرین فلاح استفاده کرد.

برای گاز نیز، شهناز سمیعیان ۱۳ امتیاز و کیژان شکری ۱۱ امتیاز به دست آوردند. نگین رجبی، مونا شریفی و زینب بهبهانی دیگر بازیکنان گاز بودند که فرصت حضور در میدان را به دست آوردند.

از مجموع ۶ مسابقه روز اول و دوم گروه یک لیگ برتر بسکتبال، ۳ مسابقه برگزار نشد. سینام مشهد و پاز تهران به دلیل مشکلات موجود خود و تست کرونا نتوانسته‌اند در بازیهای خود حاضر شوند و بدین ترتیب دیدار سینام مشهد و بهمن؛ نامی نو و پاز تهران و همچنین مسابقه نارسینا و پاز برگزار نشده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =