سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو با اشاره به انتخاب شهناز یاری به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: این اقدام به موقع جای خوشحالی دارد که در نهایت مسئولان فدراسیون و کمیته فوتسال به یک جمع‌بندی نهایی رسیدند و بعد از مدت‌ها سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان را انتخاب کردند.

میترا چین سری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به روند رو به پیشرفت تیمش در لیگ برتر فوتسال بانوان، اظهار کرد: هفته نهم لیگ برتر فوتسال را سپری کردیم، نتایج تیم‌ها و نوسانی که در نتایج به دست می‌آید نشان‌دهنده این است که تیم‌ها روند هماهنگی خوبی را طی می‌کنند و هیچ بازی یک‌طرفه نیست، حتی اگر گل‌های زیادی را برای یک تیم در بر داشته باشد. در کل می‌توان گفت لیگ پویا و سنگینی را امسال شاهد هستیم.

وی با اشاره به پیروزی پر گل تیمش در هفته نهم لیگ برتر مقابل تیم ستارگان دشت ورامین، گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. با اینکه حریف شرایط نامساعدی داشت به اصفهان آمده بود و تا آخرین لحظه به‌خوبی جنگیدند و در طول بازی هم در برخی دقایق تیم ما را اذیت کردند و فشار وارد کردند.

چین سری در خصوص تغییر مکان تمرین و بازی نامی نو از سالن ۲۵ آبان به پیروزی اصفهان، خاطرنشان کرد: این موضوع تأثیر زیادی در بازی و حضور تماشاگران داشت چرا که سالن ۲۵ آبان به مرکز شهر دور بود و رفت‌وآمد بازیکنان برای تمرین و مسابقه سخت بود و فشار کاری آن‌ها را خسته می‌کرد. از طرف دیگر عدم دسترسی راحت برای تماشاگران نیز موجب شده بود در روز مسابقه هم تماشاگر کمی داشته باشیم؛ اما سالن پیروزی چون مرکزیت دارد و دسترسی به آن آسان‌تر است و تیم‌های لیگ برتری آقایان هم در آن بازی می‌کنند شرایط بهتری برای بازیکنان دارد و برای آمدن تماشاگران نیز وضعیت مساعدتری دارد. روز گذشته تماشاگران زیادی داشتیم، حتی یکی از مدارس فوتبال از کوشک برای تماشای بازی آمده بودند و این امر در روحیه بازیکنان تأثیر زیادی داشت.

سرمربی تیم فوتسال نامی نو، اظهار کرد: در مجموع توانستیم با توجه به انگیزه‌های داخلی و درونی که به بازیکنان منتقل شد بازی خوبی را داشته باشیم. شرایط، شرایط خوبی است و چیزی که مدنظر کادر فنی تیم است، کم‌کم در حال شکل‌گیری است.

چین سری با اشاره به بازی هفته آینده تیمش گفت: آخر هفته یعنی پنجشنبه ۲۵ مهرماه با تیم پارس آرا در شیراز بازی داریم. تمام تیم‌ها تلاش می‌کنند که نتایج خوبی بگیرند. پارس آرا نیز تیم خوبی است که آن‌ها هم در نتیجه‌گیری افت و خیز زیادی داشتند. نمی‌توانیم صرف نتیجه‌ای که تیم‌ها می‌گیرند آن‌ها را ارزیابی کنیم؛ این نوسان در تمام تیم‌ها است و هیچ بازی را دست‌کم نمی‌گیریم و این نکته را به‌تمامی بازیکنان تیم گوشزد کردیم و هر بازی برای ما برای گرفتن امتیاز و بهبود جایگاهی که در جدول داریم بسیار مهم است.

وی در خصوص انتخاب یاری به‌عنوان سرمربی تیم ملی، خاطرنشان کرد: این‌که بالاخره بعد از مدت‌ها تیم ملی سروسامان گرفت و وضعیت آن مشخص شد جای خوشحالی دارد، فدراسیون به نتیجه واحد رسید، امیدوارم خانم یاری بتواند به تیم ملی کمک کند و از قهرمانی که به دست آوردیم دفاع کند.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفت =