در هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان تیم فوتسال نامی نو موفق شدند با نتیجه هشت بر صفر تیم فوتسال ستارگان دشت ورامین را در سالن پیروزی اصفهان شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز جمعه _۱۹مهرماه _ تیم فوتسال نامی نو در هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان در سالن پیروزی به مصاف ستارگان دشت ورامین رفت که با نتیجه هشت بر صفر این تیم را شکست داد.

هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان

ورزشگاه: سالن پیروزی

تماشاگر: ۴۰

گل ها: دقیقه ۲و ۱۸  مهسا نظری، دقیقه ۱۸ مهسا علی مدد ، دقیقه ۳۲ نسترن مقیمی، دقیقه ۳۳و ۳۷ مهتاب بنایی و دقیقه ۳۳ فهیمه ارزانی برای  نامی نو

دقیقه ۱۹ فاطمه خورنگ از ستارگان دشت ورامین (گل به خودی)

ترکیب تیم فوتسال نامی نو: فرزانه توسلی، نسترن مقیمی، مهتاب بنایی، فهیمه ارزانی، الهام عسگری، مهسا نظری، فریماه حبیبیان، راضیه پرسه، مهسا علی مدد، میترا مسعودی، آزاده اژدری، مطهره توکلی.
سرمربی: میترا چین سری

ترکیب تیم فوتسال ستارگان دشت ورامین: مریم باقری، فتانه قویدل، فاطمه خورنگ، فاطمه پهلوان، پگاه فرزانه، سمانه لطفی، الهام خزایی، لیلا زوار
سرمربی: امینه امانی

گزارش بازی:
نیمه اول: باشروع بازی تیم نامی نامی نو با گل زود هنگامی که به ثمر رساند، بازی را در دست گرفت‌. بازیکنان ستارگان دشت ورامین برای گل زنی تلاش کردند اما بی فایده بود. در دقیقه ۱۸ بازی مهسا نظری موفق می شود گل دوم نامی نو را به ثمر برساند که در همین دقیقه مهسا علی مدد از آشفتگی تیم ستارگان دشت ورامین استفاده کرد و گل سوم این تیم را به ثمر رساند تا این تیم با آرامش بیشتری به بازی خود ادامه دهد.در آخرین دقایق نیمه اول نظری شوتی به سمت دروازه ستارگان دشت ورامین می زند که با برخورد به پای فاطمه خورنگ بازین ستارگان دشت ورامین گل چهارم نامی نو به سمر می رسد و نیمه اول با نتیجه ۴برصفر به نفع نامی نو خاتمه می یابد.

نیمه دوم: تیم ستارگان دشت ورامین نیمه دوم را با قدرت بیشتری آغاز کرد تا بتواند گل های خورده را جبران کند اما تلاش ان ها بی فایده بود و حتی نتوانستند موقعیتی خطرناک روی دروازه توسلس ایجاد کنند.بازی تا دقیقه ۳۲ بدون گل و موقعیت خطرناک دنبال شد تا نسترن مقیمی گل پنجم نامی نو را به ثمر می رساند و شیرازه تیم ستارگان دشت ورامین از هم می پاشد بازیکنان نامی نو موفق می شوند سه گل دیگر وارد دروازه این تیم کنند تا بازی با نتیجه ۸ بر صفر پایان یابد.

دقایق حساس:
دقیقه۲: نامی نو روی یک پاس کاری تیمی توسط مهسا نظری گل اول را وارد دروازه ستارگان دشت ورامین می کند.

دقیقه۵: بازیکن تیم نامی نو خود را به دروازه حریف می رساند اما دروازبان ستارگان دشت ورامین توپ را دفع می کند.

دقیقه ۸: نسترن مقیمی بازیکن تیم نامی نو بایک توپ ربایی خود را به دروازه حریف نزدیک می کند اما شوت این بازیکن را دروازبان حریف دور می کند.

دقیقه۱۴: بازیکنان دشت ورامین خود را به دروازه نامی نو میرسانند اما مدافعان نامی نو اجازه حمله نمی دهند.

دقیقه ۱۶: ضربه آزاد برای نامی نو که شوت مهسا نظری بازیکن این تیم به بیرون می رود.

دقیقه۱۸: مهسا نظری بازیکن نامی نو بایک ضربه با دقت دروازه ستارگان دشت ورامین را برای دومین بار باز می کند، در همین دقیقه بود که مهسا علی مدد از آشفتگی تیم ستارگان دشت ورامین استفاده کرد و گل سوم را وارد دروازه تیم حریف کرد.

دقیقه ۱۹: فاطمه خورنگ بازیکن تیم ستارگان دشت ورامین گل به خودی می زند.

دقیقه ۲۰: حمله خطرناک تیم نامی نو که به بیرون می رود.

دقیقه ۳۲: نسترن مقیمی روی یک ضربه دقیق گل پنجم نامی ند را وارد دروازه ستارگان دشت ورامین می کند.

دقیقه ۳۳: این بار مهتاب بنایی موفق می شود دروازه ستارگان دشت ورامین را باز کند. در همین دقیقه فهیمه ارزانی روی پاسکاری هم تیمی های خود گل هفتم نامی نو را به ثمر می رساند.

دقیقه ۳۷: مهتاب بنایی گل دوم خود و گل هشتم نامی نو را به ثمر می رساند.

دقیقه ۴۰: شوت مهسا علی مدد به تیرک دروازه پالایش نفت آبادان برخورد می کند و به بیرون می رود.

کد خبر ۳۹۲۸۶۷
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =