به گزارش ایلنا، مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال دختران فردا با دیدارهای نامی نو اصفهان و هیرو تهران و دانشگاه آزاد و گروه بهمن تهران برگزار می شود.

چهار ملی پوش گروه بهمن در مقابل جوانان و بازیکن خارجی دانشگاه آزاد یکی از دیدارهای ماقیل فینال لیگ برتر بسکتبال دختران را جذاب می کنند.

هر دو تیم بازیکنان شاخص و مطرح دیگری هم دارند اما وقتی نام هایی مثل سعیده علی، دلارام وکیلی، سارا اعتماد و کیمیا تهرانی مطرح می شود با مربی باتجربه ای مثل طائرپور ، آن وقت تحلیل های مربوط به یک بازی تحت تاثیر این نام ها قرار می گیرد. تعدادی از جوانان دانشگاه آزاد که رقابت های بین المللی سه نفره را در کارنامه دارند با هدایت زمانپور حریف از پیش بازنده مقابل تجربه بازیکنان سرشناس تیم مقابل نیستند.

اما حساس ترین بازی فردا بین تیم های نامی نو و هیرو در اصفهان است.

نامی نو با مژگان خدادادی و معصومه اسماعیل زاده در کنار ترکیب بومی خیلی خوب نتیجه گرفته است.

مطهره کشفی بازیکن اصفهانی تیم می گوید: برای بازی فردا از لحاظ ذهنی و بدنی آماده اند و تمرینات خوبی داشتند.تمرکزمان بیشتر روی برنامه های خودمان است که درست اجرا کنیم.

شادی عبدالوند بازیکن هیرو به اتفاق تینا عیساییان تیم قدرتمند امسال در لیگ برتر دختران هستند. عبدالوند می گوید:همه بازی های چهارتیم پایانی سخت است و نامی نو در لیگ برتر خوب ظاهر شده است. ما طی دو هفته وقت داشتیم روی نقاط ضعف و قوت مان کار کنیم و با آمادگی خوبی به اصفهان آمده ایم.

در بازی دور رفت، پنجشنبه نامی‌نو میزبان هیرو است و دانشگاه آزاد نیز مقابل گروه بهمن به میدان می‌رود. بازی دور برگشت ۲ اسفند برگزار خواهد شد.

تیم‌های نفت آبادان، صدرا، خانه بسکتبال بندرعباس و دانشگاه گلستان با شکست مقابل حریفان‌شان از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازماندند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =