اصفهان – ایرنا – جامعه ورزشی استان اصفهان همگام با سایر اقشار مردم در راهپیمایی روز قدس امسال حضور پررنگ و چشمگیری داشتند.

به گزارش ایرنا، شماری از ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان با حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس همچون دیگر هموطنان نیز خواهان پایان ستم و ستم بویژه در فلسطین اشغالی و دیگر کشورهای تحت سلطه بیگانگان شدند.

نمایندگان هیات‌های ورزشی همچون هیات روستایی و بازی‌های بومی محلی، بولینگ و بیلیارد، کاراته، رزمی و انجمن‌های ورزشی در این مراسم حضور داشتند.

اعضا و هواداران باشگاه‌های استان اصفهان از جمله فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن، نامی نو و ریف نیز با حضور در میدان نقش‌جهان محل اصلی برگزاری راهپیمایی، انزجار خود از ادامه درگیری‌ها و رهایی مظلومان را خواستار شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در این مراسم راهپیمایی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: جامعه ورزشی استان همچون دیگر اقشار و همانند سال‌های قبل با حضور در راهپیمایی روز قدس همبستگی خود را به نمایش گذاشتند.

محمدسلطان حسینی خاطرنشان کرد: ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان جنب ورزشگاه تختی به عنوان یکی از نمادها و مکان‌های اصلی ورزشی اصفهان گرد هم آمدند و پس از پیمودن چهارباغ عباسی، دروازه دولت و خیابان سپاه خود را به میدان نقش‌جهان محل اصلی حضور شهروندان رساندند.

وی با اشاره به مشارکت ورزشکاران در تمامی صحنه‌ها اضافه کرد: حضور در آئین‌ها و مراسم دینی و ملی همیشه جزء فعالیت‌های جامعه ورزشی بوده است و امسال نیز این حضور پررنگ‌تر و فراگیرتر بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه جامعه ورزش ظرفیت اجتماعی بالایی دارد، تصریح کرد: این موضوع در تمامی رخدادهایی که به حضور گسترده مردم نیاز است، به چشم می‌خورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =