دروازبان تیم فوتسال بانوان نامی نو گفت: خوشبختانه در بازی مقابل پالایش نفت آبادان حواشی قبل از بازی وجود نداشت و با تمرکز بازی کردیم که توانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،فرزانه توسلی در خصوص بازی با پالایش نفت آبادان، اظهار کرد: بعد از تساوی که در مشهد کسب کردیم، در اصفهان میزبان بودیم و می خواستیم سه امتیاز بازی را بگیریم که خدارشکر به این خواسته رسیدیم و می توانم بگویم اگر دقت می کردیم گل های بیشتری می زدیم.

وی با بیان اینکه تیم آبادان خوب بازی کرد، اما نامی نو موقعیت های بیشتری داشت، افزود: می توانم نقش پر رنگ تری برای تیم داشته باشم. از عملکرد خودم در هفته اول راضی نبودم که امیدوارم در بازی های آینده بهتر شوم و به تیمم  کمک بیشتری کنم.

دروزابان تیم فوتسال بانوان نامی نو در رابطه با حواشی که در بازی های گذشته برای تیم نامی نو به وجود می آمد، تصریح کرد: متاسفانه زمان هایی که میزبان بودیم شرایط مساعدی نداشتم و بازی ها با تاخیر شروع می شد، خوشبختانه امروز نخستین بازی بود که حواشی قبل از بازی وجود نداشت و با تمرکز بازی کردیم، امیدوارهمیشه این شرایط باشد، زیرا میزبان هستیم و باید از این امتیاز به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه هفته آینده باستارگان ورامین در اصفهان بازی داریم، تاکید کرد:  این فصل تیم  تغییرات زیادی داشت که در بازی های اول در حد اسم نامی نو ظاهر نشدیم، اما درحال حاضر هماهنگ تر شدیم. امیدوارم در ادامه راه بتوانیم نتایج بهتری بگیریم و آن امتیازاتی که اول فصل از دست دادیم را جبران کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =